Hakkımızda

Hakkımızda

Levas Asansör, 20 yılı aşkın tecrübesi ile otomatik kapı, kabin ve komple asansör sistemleri üretimiyle asansör sektörüne hizmet eden bir firmadır. Modern kentlerin ve dikey yapıların asansör ihtiyacını karşılamak için yeni teknolojilerin ışığında sürekli gelişmeyi hedefleyen Levas Asansör, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Levas Asansör uzman üretim, yönetim ve satış ekibinin yanı sıra AR-GE Merkezi ile de EN 81-20/ 50 ve En 81-58 uluslararası standartlarına uygun yenilikçi projeler üretmekte, sektörüne yön vermektedir.

Vizyonumuz

Levas Asansör firması olarak hedeflediğimiz vizyon, asansör Sektöründe teknolojiye, değişime, müşteri memnuniyetine azami derecede önem vererek, üretim kapasitemizi ve Ar-Ge yatırımlarımızı arttırarak, yeni teknolojileri kullanarak tasarladığımız ürünleri geliştirerek geleceğe yön verip yurtiçi ve yurtdışında en çok tercih edilen bir dünya markası olmak.

Misyonumuz

Levas Asansör firması olarak edindiğimiz misyon, yeterli bilgi ve tecrübeye sahip çalışanlarımızla , teknolojik ekipmanlar kullanarak, özgün tasarımlar yapıp, düşük maliyet uğuruna kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz ürünleri, son teknolojiyi takip edip geliştirerek çözüm ortağı olduğumuz müşterileri ultra konfor ve ekstra güven ile buluşturmak.